ADCGuard bayilik başvurusu


4 basit adımda siz de kendi firma adınız ile alarm izleme merkezi hizmeti vermeye başlayabilirsiniz.

 • 1

  Başvuru oluşturun

  Otomasyon e-posta adresimiz olan destek@alarmdc.com'a vergi levhanız ve şirket bilgilerinizi içeren bir e-posta gönderin, size iletilen başvuru ID nizi not edin.

 • 2

  Evrak hazırlığı

  Vergi lavhanız ve şirket bilgilerinizin kontrolü ardından; ADCGuard bayi operasyon merkezi tarafından size gönderilecek e-postadaki adımları takip ederek sözleşme ve istenilen evrakları e-postada belirtilen şekilde dijital olarak bize ulaştırın.

 • 3

  Yönetim paneliniz hazırlansın

  İstenilen evrakların tarafımıza ulaşması ardından, kontrollerin sağlaması ve bayi panelinizi tamamlaması için bize 24 saat zaman tanıyın.

 • 4

  Artık hazırsınız

  Evrak kontrolü ve bayi panelinizin hazırlanması ardından sisteme tanımlaması yapılan e-posta ve telefon numarası üzerinden size ulaştırılan bilgiler ile online işlem merkezine giriş yaparak, satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Önemli Bilgi: Bayilik başvuru e-postanızı göndermenizin ardından, 2 dakika içerisinde sistem tarafından oluşturulan başvuru ID nizin e-postanıza ulaşması gerekir. 2 dakika içerisinde başvuru ID niz size ulaşmadıysa, e-posta adresiniz spam kapanına takılmış ve gönderdiğiniz e-posta ilgili departmana iletilememiş olabilir. Farklı bir e-posta adresinden başvuru yapmayı deneyebilir veya çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sizden gelen sorular ve cevapları

Alarmdc’yi şirket sahibi olmadan kullanamaz mıyım?

Alarmdc, bireysel kullanıcılar için maalesef hizmet verememektedir.

Şahıs şirketim var, Alarmdc’yi kullanabilir miyim?

Şahıs şirketinize ait bilgi ve belgelerle Alarmdc’yi kullanabilirsiniz.

Başvurumu yaptıktan sonra size haber vermem gerekiyor mu?

Hayır, bize ekstra haber vermeniz gerekmiyor, siz başvurunuzu tamamladığınızda bilgi ve belgeleriniz ADCGuard bayi operasyon merkezi ekranlarına düşmektedir. Bilgi ve belgeleriniz kontrol edilerek süreciniz yönetilecektir.

Başvuru sonucumu ne kadar süre içerisinde öğrenebilirim?

Başvurular 24 saat içerisinde sonuçlandırılmaktadır. Mesai saatlerimiz hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında olup, Cumartesi ve Pazar günü yapılan başvurular, Pazartesi 09:00-16:00 saatleri arasında sonuçlandırılmaktadır.