Yapay zeka destekli yazılım geliştirmek için kurulmuş teknoloji platformu

Kullandığınız ürün çeşidi, çalışma şekli ve sektörünüze özel, hazırlayacağımız yazılımlarla çok kısa süre içerisinde planladığınız hizmeti vermeye başlayabilir, cihazlarınızı ADCRemote ekosistemi ile uzaktan yönetebilirsiniz.

ADCRemote özel yazılım

 

 

 

ADCRemote logo

Alarmdc çatısı altında, 2011 yılında; nesnelerin uzaktan yönetimi, otomasyon sistemleri ve güvenlik sektörüne özel yapay zeka destekli yazılımlar geliştirmek için kurulmuş teknoloji platformudur.

Uzaktan sistem yönetimi

Belediyeler, Kamu kurumları, özel sektör firmaları için özel olarak hazırlanan uzaktan yönetim ve otomasyon gerektiren tüm sistemlerinin takip edilmesini, yönetilmesini sağlayabiliriz.

Sektörel uygulamalar

ADCRemote ile Nesnelerin interneti, sulama sistemi, fabrika otomasyon sistemi, sel önleme sistemi, trafo alarm sistemi, solar sistemler, akıllı şehirler, soğuk zincir takibi vb. tüm sektörlere hizmet verebilirsiniz.

Farklı cihazları yönetebilme

Alarm izleme merkezine bağlanma yeteneği olmayan, farklı sektörlerde kullanılan cihazların ADCRemote platformu üzerinden kontrol edilmesini sağlayabilirsiniz.

Projeye özel yazılım geliştirme

Müşterinizin sektörüne, altyapısına, veritabanına uygun olarak, cihazlarını ADCRemote platformu üzerinden yönetilebilecekleri şekilde entegre olarak çalıştırabiliriz.


Firmanıza özel

Veri takip hizmeti

Güvenlik sektörü veya sektör dışında kullanılan 7/24 verilerin takip edilmesi gereken tüm projelerinizde Alarmdc'den destek alabilirsiniz. Sizin belirlediğiniz prosedürlere göre işleyiş planlaması yaparak, dilediğiniz verilerin takibini yapabilir, sonuç çıktısını anlamlı halde sunabiliriz.


Ürüne özel

Ürün bazlı hizmet desteği

Global Alarm panel üreticileri ve hizmet sağlayıcıları ile uyumlu bir yapıya sahibiz. Bunun yanında firmanıza özel kullandığınız cihazlar için yazılım desteği vererek ürünlerinizin tam kapasite ile çalışması için gerekli yazılım desteği sağlayabiliriz.


Planlama, strateji

Proje desteği

Desteğini verdiğimiz Kamu kurumları, Belediyeler ve zincir mağazalar için hazırlanmış, aktif olarak çalışan 20 den fazla proje bulunmaktadır. Hayata geçirmeyi planladığınız projenizi analiz edebillir, planlamalar konusunda strateji oluşturmanıza yardımcı olabiliriz.


Firmanıza özel

Gelişmiş teknoloji desteği

Global Alarm panel üreticileri ve hizmet sağlayıcıları ile çalışan Alarmdc; Geleneksel alarm izleme merkezi hizmetlerinin yanı sıra Nesnelerin İnterneti, Sulama Sistemi, Fabrika Otomasyon Sistemi, Sel Önleme Sistemi, Trafo Alarm Sistemi, Solar Sistemler, Akıllı Şehirler, Soğuk Zincir Takibi gibi birçok yenilikçi alanda izleme, değerlendirme ve bilgilendirme hizmetleri sunmaktadır. Bu alanlardaki çalışmalarınız için destek alabilirsiniz.


Firmanıza

Özel yazılım hizmeti

Firmanız için ihtiyaç duyduğunuz alarm merkezi çözümlerinin tamamı için destek alabilirsiniz. Planınıza, çalışma şeklinize göre Alarmdc hizmetlerini kullanabilir, özel yazılım ihtiyaçlarınız için yazılım ekibimizin tecrübesinden faydalanarak çok kısa süre içerisinde size özel hazırlanan yazılımı kullanmaya başlayabilirsiniz.


Firmanıza özel

"10 yılı aşkın sektör birikimimiz, tek işe odaklanmamız, yazılım tecrübemiz sayesinde; hayal ettiğiniz yazılımları çok kısa süre içerisinde projelendirerek, ADCRemote ekosistemi ile yönetmenizi sağlayabiliriz."