Türkiye'nin yapay zeka İle hazırlanan İlk ve tek modül yönetim hizmeti 1 Yaşında

Türkiye’de ilk defa yapay zeka kullanılarak hazırladığımız ADCSmart hizmeti ile, merkezi yönetilebilirlik kavramına yeni bir soluk getirmiştik. Kısa süre içerisinde 2.000 den fazla aktif cihazın kontrol edilmeye başlandığı ADCSmart modül yönetim yazılımımızı geliştirmeye devam ediyoruz.

2021 Yılbaşı Mesajımız

Tüm dünyayı derinden sarsan Covid-19 pandemisinin etkisi altında geçen 2020 yılını geride bıraktık. 2021 yılının hepimize sağlık, mutluluk, huzur ve bol kazanç getirmesini dileriz.

Sektöre Finansal Destek Sağlıyoruz

Bayilerimize finansal açıdan büyük kolaylık sağlayacak olan yeni hizmet paketlerimiz kullanıma sunulmuştur. Özellikle kiralama yolu ile hizmet veren bayilerimiz için büyük kolaylıklar sunan yeni paketimiz ile bölgesinde güçlü güvenlik firmaları oluşmasına olan katkımızı devam ettiriyoruz.

Çok Daha Güçlüsünüz

Müşterilerinizin firmanıza olan sadakatini çok yüksek seviyede artıracak olan yeni mobil uygulamamız ve müşteri online işlem merkezi çalışmaları sonlandırılmış, sisteme dahil edilmiştir. Yeni mobil uygulama ve web ara yüzü ile müşterilerin alarm sistemi üzerindeki hâkimiyetleri artırılmıştır.

Piyasa koşullarından Etkilenmeyin

Giderek artan dövizin çok hareketli olduğu, sürekli ve sabit kazancın değerinin bir kez daha anlaşıldığı bu günlerde bayilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Alarm Paneli Telefon Hattı ve Splitter Bağlantısı

Alarm sistemlerinin en can alıcı ekipmanlarından bir tanesi telefon hatlarıdır. Doğru olarak montajı yapılan bir telefon hattı çok uzun süreler boyunca sistemin sağlıklı olarak çalışmasını sağlayacaktır.

Alarmdc Eskişehir Aim Noktamızı Kuruyoruz

Türkiye’de altyapı ve yazılım alanında ilk ve teklerin öncüsü olan Alarmdc alarm izleme merkezi olarak şimdi de; Türkiye’de sadece yine bizde olacak olan farklı lokasyonlarda kurmaya başladğımız Alarmdc aim noktaları ile yenilenmeye ve gelişmeye devam ediyoruz.

Türkiye'nin Alarm İzleme Merkezi

Türkiye'nin 81 ilinde, bulunduğu bölgedeki en büyük 3 güvenlik firmasından biri bizimle çalışıyor.

Bulut Alarm İzleme Merkezi Receiver ve Sunucularımızın Konfigürasyonu Tamamlandı

Performans ve işlevselliğin maksimum seviyede devam edebilmesi için bulut alarm izleme merkezine ait receiver ve sunucular ana sisteme dahil edilmiştir.

Söz Verdiğimiz Gibi

Alarmdc olarak kuruluş aşamamızdan buyana uyguladığımız şeffat ve dürüst ticaret kuralımızın gereklerini bayilerimiz için uygulamaya devam ediyoruz. Bunlardan bir tanesi olan internet üzerinden bizlere ulaşarak alarm izleme merkezi

Excel ile Hazırlanmış, Basite İndirgenmiş Teklif Hazırlama Proğramı

Bayimizden gelen talep doğrultusunda Güvenlik firmalarının Kamera ve Alarm sistemlerinde kullanabileceği basit bir excel teklif proğramı hazırlamıştık. Farklı bayilerimizden de aynı taleplerin gelmesi üzerine tüm güvenlik firmalarının kullanabilmesi için yayınlamaya karar verdik.

Yine Bir İlk ! Bulut Alarm İzleme Merkezi

Türkiye geneli alarm izleme merkezi hizmeti sunarak, kendi bayi ağınızı oluşturup alt bayileriniz ile beraber hizmet satmak mı istiyorsunuz? İhtiyacınız olan tek şey Alarmdc bulut aim hizmeti

NPS (Net Promoter Score) Anket Sonuçlarımız

Verdiğimiz hizmet kalitesine ilişkin düşüncelerinizi öğrenmek amacıyla hazırladığımız 2016 ikinci yarısına ait NPS (Net Promoter Score) anket sonuçlarımız bizi onurlandırdı. Anketimize katılan tüm bayilerimize teşekkür ederiz.

Düşündük Taşındık

Her geçen gün büyüyen bayi ağımız ve hizmet verdiğimiz müşteri sayısı ile paralel olarak altyapımızı geliştirmeye, Hizmet kalitemizi arttırmaya devam ediyoruz. Bu gelişmeler neticesinde operasyon alanımız ile yönetim birimimizi yenileme kararımızı hayata geçirdik.

Güvenlik Projeleri Ardındaki Güç

Güvenlik sektöründe birçok ilki gerçekleştirerek hizmet sunan ve büyük başarılara imza atan Alarmdc Alarm İzleme Merkezi olarak , sağlam alt yapımız ve uzman ekibimiz ile her daim bayilerimizin projelerine destek vermeye devam ediyoruz.

Alarm İzleme Merkezi Mobil Uygulama

Alarmdc alarm izleme merkezi olarak sektöre yön vermeye, bayi talepleri doğrultusunda hizmet yelpazemizi zenginleştirmeye devam ediyoruz. Alarm izleme merkezi hizmetinden faydalanan müşterilerinizin alarm sistemi kullanımlarını daha etkili hale getirebilmek için Mobil uygulama yazılımımıza birkaç ay önce start vermiş ve gerekli altyapı ile yetkilendirme kurulumunu tamamlamıştık.

Daha Fazla Müşteri Elde Etmek !

Alarm izleme merkezi hizmeti vermek bir Güvenlik firması için büyük bir prestij ve sürekli gelir elde etmek anlamına gelmektedir. Müşterilerine alarm izleme merkezi hizmeti sunan bir firma sürekli olarak müşterileri ile iletişim halinde kalacak ve mevcut müşteri potansiyelini kaybetmeden üzerine sürekli yeni eklemeler yapabilecektir.

Koruma Ekibi Yeni Üyelerimiz

Birçok bayimizin telefonda sesine şahit olduğu koruma ekibimizin yeni üyeleri aramıza katıldı. Artık 9 kişilik bir koruma ekibine sahibiz :)

En Yakın Rakibimizden 16 Saniye Daha Hızlıyız

Sektör standartlarını değiştirdik. Yeni bir Alarm izleme merkezi kavramını oluşturduk. Rakiplerimize ilham olduk. Mutluyuz, gururluyuz, inançlıyız. Türkiye’ye değer katmaya devam edeceğiz

Bölgenizde Güçlü Olmanız İçin 6 İpucu

Uzun vadeli bir firma olmak istiyor ve başarıya ulaşmak için çalışıyorsanız daima kaliteli ürünleri tercih edin. Kısa solukta yüksek kar elde etmektense uzun dönemli ve sürekli gelir elde etmek yeni dünya ticaret düzeninin temel kuralı haline geldi.

Projelerinize Destek mi Lazım?

Uzun soluklu yoğun çalışmalarınızın neticesinde hazırladığınız projelerinizin her aşamasında sizler için hazırız. İster projeleriniz ile ilgili olan fikir paylaşımları, isterseniz projenize uygun alarm izleme merkezi altyapısı. Alarmdc alarm izleme merkezi olarak yeni fikirlerin hayata geçirilmesi, yeni yerli teknolojilerin halkımıza sunulması için verilen tüm emeklerin sonuna kadar destekçisiyiz.

Alarmdc Neler Yaptı ?

4 Kişilik uzman ekip ile yola çıkarak “Bayilerine en iyi hizmeti” sunabilmek için kendi yazılımını hazırlamaya başladı.

2014 Yılında oluşturulan Servis Talepleri raporu

2014 yılında elde ettiğimiz verileri birer birer değerli meslektaşlarımız ile paylaşma zamanı geldi. Elde ettiğimiz istatistikleri sizler ile paylaşmanın hizmet kalitenize, yakın zamanlı planlarınıza katkı sağlayacağı inancını taşıyoruz.

Tüm Bayilerimize Teşekkürler

Bugüne kadar onlarca firmaya danışmanlık hizmeti vermiş olan uzman ekibimiz tarafından kurulan altyapımız sayesinde bayilerimize çok kaliteli hizmet sunabiliyoruz. Bunun bir göstergesi olarak 2014 yılı ilk 6 ayında bayi sayımız iki katına çıktı.

En iyi Hırsız Alarm Panel Markası Hangisidir?

Bayilerimiz tarafından en fazla sorulan ve merak edilen sorulardan birtanesine açıklık getirmeye çalışacağız. Hangi Alarm panelini kullanmalıyım? En iyi hırsız alarm sistemi hangisidir? Hangi alarm markasını tavsiye dersiniz? ve bunlara benzer sorular.

Sınırları Zorladık

Türkiye’nin dört bir tarafındaki bayilerimizden aldığımız yoğun taleplere en iyi karşılığı verebilmek, en kısa sürede sonuca ulaşmak için durmadan çalışıyoruz. Standart tek server üzerinde çalışan alarm izleme merkezi yazılımlarını sektöre ilk girdiğimiz gün Türkiye’de ilk ve tek olarak 3 farklı lokasyonda bulunan serverlar üzerinde çalıştırmıştık.

Yeni Serverlarımız Çalışmaya Başladı

Sistemimizin ana unsurları olan serverlarımızın birebir yedeklerinin konfigurasyonu tamamlandı ve çalışmaya başladı.

Yeni 42 Kva güç kaynaklarımız devreye girdi

Enerji kesintilerinde tüm sistemimizi tam güçte 45 dakika ayakta tutma kapasitesine sahip olan yeni Ups lerimiz sistem odamıza yerleştirildi.

Türkiye'nin 81 ilinden sinyal akışımız kusursuz

Türkiye geneli bayilerimiz ile birlikte yaptığımız sinyal denemelerimizde sinyal akışımız kusursuz