2021 Yılbaşı MesajımızDeğerli bayilerimiz;

Sosyal medya çalışmaları ve blog yazılarımızda 2020 yılında çok geri kaldığımızı ve 2021 yılına bu eksikliğimizi gidermek amacı ile kutlama mesajı yayınlayarak girmenin iyi olacağını düşündük.

Tüm dünyayı derinden sarsan Covid-19 pandemisinin etkisi altında geçen 2020 yılını geride bıraktık. Pandemi gölgesinde günlük rutinlerimizin, sosyal yaşantımızın, ekonomimizin derinden sarsıldığı sıkıntılı zamanlarda bizler, kesintisiz faaliyetlerimize, projelerimize, üretime ve istihdam sağlamaya devam ettik.

Bayilerimizin işlemlerini kolaylaştırabilmek adına pandeminin daha ilk anlarında acil olarak tedarik ve operasyon adımlarını tamamlayarak, 2 adet sunucu ve 2 adet firewall’u 1 Gbps port tahsis ederek home office çalışmayı tercih eden bayilerimizin kullanımına sunduk.

Pandemi ilk şok etkisinin atlatılmasının hemen ardından 2019 yılında altyapısını kurmaya başladığımız ADCSmart hizmetimizi yıl tamamlanmadan bayilerimizin kullanımına sunduk. Yeni geliştirdiğimiz Smart hizmetimiz ile bayilerimiz sektördeki rakip firmaları ile arasındaki farkı birkaç adım daha açmış olarak 2021 yılına giriş yaptılar. ADCSmart hizmeti ile eş zamanlı devreye alınan yeni Online İşlem Merkezi platformu ile alarm izleme merkezi hizmetlerine farklı bir boyut kattık.

Pandemi yeni yıl heyecanımıza gölge düşürmesin diye, her yıl olduğu gibi bu yılda Alarmdc 2020 yılını özetleyen rakamlarla Alarmdc çalışmamızı yaptık. %21,25 oranında büyüdüğümüz 2020 yılına ait rakamlı özete "Rakamlarla Alarmdc" sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Her şeye rağmen, geçmiş yıllarımızda olduğu gibi bu yılda kararlı ve istikrarlı büyüyen Alarmdc’nin bu büyümesinde en büyük aktörlerden bayilerimize ve Alarmdc emekçilerine sonsuz minnet duyuyoruz.

2021 yılının hepimize sağlık, mutluluk, huzur ve bol kazanç getirmesini dileriz.

Bloga geri dön