Alarmdc Eskişehir aim noktasıAlarmdc olarak kurulduğumuz günden bu yana sektöre yön vereceğimizin sözünü vermiş ve bunun için Türkiye’de sadece bizde bulunan tüm altyapı yatırımlarını sırası ile yapmıştık.

Tüm Türkiye’ye daima en iyi alarm izleme merkezi hizmetini verebilmek için çıktığımız bu yolda her zaman bayilerimize ve müşterilerine en ekonomik, en kaliteli, en kullanılabilir, en sürekliliği olan alarm izleme merkezi teknolojilerini kolay erişilebilir bir halde sunduk. Güvenlik firmalarının alarm izleme merkezleri ile yaşadıkları problemleri giderebilmek için çok uzun süren inceleme ve projelendirme aşamaları ardından şu an bayilerimize Türkiye’de dünya standartlarında alarm izleme merkezi hizmetini müşterilerine sunabilme imkanı sağlıyoruz.

Alarmdc olarak bugüne kadar sadece bizde olan onlarca yenilik ve hayata geçirdiğimiz alarm izleme merkezi projelerine bir yenisini daha ekliyoruz. Tüm Türkiye’ye hizmet verme kalite seviyemizi sürekli olarak en üst düzeyde tutma amacımıza ulaşabilmek için ilk kurulduğumuz günden bu yana tüm altyapımız yedekli ve farklı lokasyonlara dağıtılmış olarak çalıştırıyoruz. Bu sayede 2011 yılından bu yana sistemsel kaynaklı en ufak bir problem bile yaşamamış olmamız bayilerimiz ve müşterileri tarafından her zaman takdirle karşılanmıştır.

Türkiye’de altyapı ve yazılım alanında ilk ve teklerin öncüsü olan Alarmdc alarm izleme merkezi olarak şimdi de; Türkiye’de sadece yine bizde olacak olan farklı lokasyonlarda kurmaya başladğımız Alarmdc aim noktaları ile yenilenmeye ve gelişmeye devam ediyoruz. Bunun ilk aşaması olarak Eskişehir aim noktamızın projelendirmeleri sonuçlandırılarak kuruluş aşamalarına başlanmıştır. Eskişehir merkezde kurulan Alarmdc aim noktamızda konumlandırılacak olan receiver cihazlarımız merkezimiz ile koordineli olarak çalışacak ve İzmir, Manisa, Aydın, Denizli, Kütahya, Afyonkarahisar, Uşak, Muğla, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, İstanbul, Kocaeli (İzmit), Sakarya (Adapazarı), Bilecik, Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Yalova illerinde bulunan bayilerimiz bu Aim noktamız üzerinden Alarmdc alarm izleme merkez omurgasına erişecekler. Bu aim noktamız sadece Ege ve Marmara bölgeleri ile sınırlı olmayıp herhangi bir sel, deprem v.b felaket anında tüm Türkiye’den gelen sinyalleri karşılayabilecek altyapıda çalışacaktır.

Tüm Türkiye’de 3 farklı Alarmdc aim noktası 2020 yılı sonuna kadar kurulacak olup ilki olan Eskişehir Alarmdc aim noktamız 2018 Ağustos ayından itibaren hizmet vermeye başlayacaktır.

2011 yılından bu yana bizlere güvenen bizler ile birlikte büyüyen bayilerimize saygı ile duyururuz.

Bloga geri dön