Bulut alarm izleme merkeziTürkiye'nin alarm izleme merkezi kavramını değiştirmeye, bayilerimize yeni hizmetler sağlamaya devam ediyoruz. 2017 yılında yine sektöre ilkleri kazandırabilmek için var gücümüz ile çalışıyoruz.

Alarmdc aim altyapısını kullanarak müşterilerine son derece kaliteli hizmet verebilen bayilerimiz çıtayı dahada yükselterek artık bulut aim ile kendi bayi ağlarını kurabiliyorlar.

Bulut aim den faydalanarak Tükiye geneli dilediğiniz firmaları alt bayiniz yapabilir, dilediğiniz fiyat, pazarlama senaryoları ile altbayilerinize alarmdc alarm izleme merkezi hizmetlerini kendi firma çatınız altında satabilirsiniz.

Alarm izleme merkezi kurulum, ilk yatırım maliyetleri ve işletme giderlerine yatırım yapmadan bulut aim hizmetini kullanmaya başladığınız gün son teknoloji bir alarm izleme merkezine sahip olarak aynı gün projelerinizi geliştirerek para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Hizmet detayları ile ilgili olarak destek@alarmdc.com adresine eposta gönderebilirsiniz. Tüm taleplerinize aynı gün içerisinde cevap veriyoruz.

Bloga geri dön