Finansal destekAlarmdc A.Ş. olarak Kurulduğumuz günden buyana sektörde olmayan hizmetleri sektörde olmayan yetkiler ile bayilerimizin kullanımına sunmuş bu sayede bayilerimizin en iyi hizmeti kesintisiz olarak müşterilerine sunabilmelerini sağlamıştık.

Türkiye geneli Alarmdc hizmetlerinden faydalanan 450 den fazla bayimiz ile yaklaşık bir buçuk yıldır üzerinde titizlikle çalıştığımız bayilerimizden gelen talepler doğrultusunda şekillendirdiğimiz, müşterilerinizin firmanıza olan sadakatini çok yüksek seviyede artıracak olan yeni mobil uygulamamız ve müşteri online işlem merkezi çalışmaları sonlandırılmış, sisteme dahil edilmiştir. Yeni mobil uygulama ve web ara yüzü ile müşterilerin alarm sistemi üzerindeki hâkimiyetleri artırılmıştır.

Sektör firmalarından tamamen farklı olarak işleyen her şeyin bayi çerçevesinde ilerlediği hizmet şeklimize bayilerimize ait müşterileri de dahil ederek bayilerimizi büyütmeye, geliştirmeye, kazanç sağlamaya devam ediyoruz.

Yeni alarm izleme merkezi yazılımımız ile bayilerimize ait müşteriler alarm sistemlerini tamamen kontrol edebilmekte ve bu sayede bayilerine olan sadakatleri en üst seviyeye taşınmaktadır. Müşteriler artık dilerlerse mobil uygulama, dilerlerse web online işlem merkezi üzerinden alarm sistemlerine ait bilgilerin tamamını görüntüleyip değiştirebilme yetkisine sahip olmuştur.

• Müşterileriniz dilerlerse online işlem merkezi üzerinden dilerlerse mobil uygulama üzerinden sahibi oldukları alarm sistemlerinin tamamının tüm detaylarını görebilir hale gelmiştir
• Alarm sistemlerinin kurulu/devre dışı bilgilerini anlık olarak kontrol edilebilmektedir.
• Müşterilerinizin alarm sistemlerine ait aranacak kişiler, alarm sistemi kullanıcıları vb. bilgileri diler mobil diler web üzerinden güncelleyebilmeleri sağlanmıştır.
• Müşterileriniz web veya mobil uygulama üzerinden yeni web kullanıcısı oluşturarak yetki verebilme yeteneğine kavuşturulmuştur.
• Müşterileriniz bildirim servisini diledikleri gibi şekillendirebilme yeteneğine kavuşturulmuştur, diledikleri sinyal türlerini diledikleri web kullanıcılarına sms, mobil bildirim, eposta ile ulaştırılmasını sağlayabilecektir.
• Alarm sistemlerinin tamamını kontrol etmeleri sağlanmıştır.
• Aboneliklerinin tamamı için oluşturulan servis taleplerini takip edebilmeleri sağlanmıştır.
• Abonelerine ait aranacak, kullanıcılar, adres, telefon vb. bilgileri kendilerinin güncelleyebilmesi sağlanmıştır.
• Süresi bitecek olan alarm sistemlerini takip edebilmeleri sağlanmıştır.
• Web üzerinden veya mobil uygulama ile Bilgilendirme servisi satın alabilmeleri, taleplerin bayisine ulaştırılması sağlanmıştır.
• Web üzerinden müşterilerinin yeni web kullanıcısı oluşturarak yetkilendirmeleri kendilerinin yapabilmesi sağlanmıştır.

Müşterileriniz ister mobil, ister web, hangi platform üzerinden alarm sistemlerine erişiyor olurlarsa olsunlar tüm aşamalarda sadece bayiye ait bilgileri görmektedirler. Hiçbir aşamada Alarmdc bulunmadığı için müşteriniz düşünceleri net bir şekilde sadece firmanızı hatırlamakta, reklamlara maruz kalmadan, hizmet sağlayıcı firma bilgileri ile kafası karışmadan sadece bayisine ait bilgileri görerek en son teknoloji alarm izleme merkezi hizmetinden gönül rahatlığı ile faydalanabilmektedir.

Bloga geri dön