Bölgenizde güçlü olmanız içinTAVİZ VERMEYİN

Uzun vadeli bir firma olmak istiyor ve başarıya ulaşmak için çalışıyorsanız daima kaliteli ürünleri tercih edin. Kısa solukta yüksek kar elde etmektense uzun dönemli ve sürekli gelir elde etmek yeni dünya ticaret düzeninin temel kuralı haline geldi.

UFAK DETAYLAR BÜYÜK FARK YARATIR

Büyük detaylara her firma aşağı yukarı aynı ehemmiyeti gösterir fakat farkı yaratacak olan ufak detaylardır. Montaj esnasında kullandığınız basit bir sticker, kullanım kılavuzu, bilgilendirme notları, hazırlayacağınız iş teslim tutanakları müşterilerinizin gözünde çok büyük etki yaratacaktır.

MÜŞTERİLERİNİZE DEĞER VERİN

Müşterilerinizin daima haklı olduğunu peşinen kabul edin, müşterilerinize ait hatırlayacağınız özel bir kaç not firmanıza olan ilgiyi büyük oranda artıracaktır. Önemli günlerde göndereceğiniz basit bir sms, el yazınız ile hazırladığınız tebrik notları veya bayram larda göndereceğiniz küçük birer paket hediye.

EN KISA SÜREDE EN HIZLI SERVİSİ SAĞLAYIN

Tüm müşteriler problemlerine en kısa süre içerisinde çözüm bulmak ister. Hele ki güvenlik sektöründe iseniz saat fark etmeksizin ilgilenmeniz gereken tedirgin müşterileriniz olabilir. Gece yarısı çalan bir yanlış alarm sonucu müşterinizin evini veya iş yerini kontrol etmek için harcadığı zaman ve tedirginliği daima hatırlamaya çalışın.

PROFESYONEL GÖRÜNÜN

Her müşteri doğru firma ile çalışma amacını taşır. Müşterinize doğru firma olduğunuzu daima gösterin. Hazırlayacağınız uyarı levhaları, müşterinize teslim edeceğiniz kullanım kılavuzları, teknik personelinize ait üniformalar, hediye edeceğiniz bir adet kalem, müşteri sorularına net cevap verecek kalifiye personeller, tüm bunların birleşimi ile müşteri daima size ait olacaktır.

MÜŞTERİLERİNİZDEN SÜREKLİ GELİR ELDE EDİN

Her sistem eskir, teknoloji sürekli olarak gelişir. Kurulan hiç bir sistem uzun süreli olarak sabit kalmaz. Firmalar büyür, yer değiştirir, ihtiyaçları artar veya azalır. Önemli olan ilk defa tanışıp hizmet verdiğiniz müşterinizi sürekli olarak elinizde tutabilmek ve müşterinizden yeni müşteriler kazanmayı becerebilmektir.

Bloga geri dön