Finansal destekAlarmdc olarak bayilerimize finansal açıdan büyük kolaylık sağlayacak olan yeni hizmet paketlerimiz kullanıma sunulmuştur. Bayi paneli üzerinden detaylarına ulaşılabilen yeni paketlerimiz sayesinde bayilerimizin finansman olarak çok daha esnek bir yapılandırmaya kavuşmuş bulunmaktadır.

Özellikle kiralama yolu ile hizmet veren bayilerimiz için büyük kolaylıklar sunan yeni paketimiz ile bölgesinde güçlü güvenlik firmaları oluşmasına olan katkımızı devam ettiriyoruz. Aylık kiralama yolu ile hizmet veren bayilerimizden gelen talepler neticesinde hazırlanan paketimiz sadece finansal olarak kolaylık sağlamakla kalmayıp, aylık kiralama hizmetine özel tasarlanan yazılımımız kademe olarak devreye alınarak, bu bayilerimizin müşterileri üzerinde olan hakimiyetleri artırılarak, servis, aylık tahsilat, sözleşme süreçleri vb. bir çok özelliği bayi panelleri üzerinden takip edebilmeleri sağlanacaktır.

Kiralama yöntemi haricinde abonelerini aylık olarak takip etmek veya aylık olarak ödeme yapmak isteyen tüm bayilerimiz bu yeni hizmetten faydalanabilecektir.

Farklı bir alarm izleme merkezi ile çalışmakta olup Alarmdc’nin seçkin dünyasına katılmak isteyen sektör firmaları için ise hazırlanan yeni paketimiz ile geçiş süreçleri çok daha zahmetsiz, masrafsız ve kısa süre içerisinde tamamlanacaktır.

Bloga geri dön