alarm izleme merkezi projeleriKuruluş amacımız ve söz verdiğimiz gibi bayilerimizin Alarm izleme merkezi projelerinde ilk aşamadan teslime kadar geçen tüm süreçte proje ekibimiz ile yanlarında olmaya sektöre yön vermeye devam ediyoruz.

Bu projelerden bir tanesi olarak bayimizin iki yıldan uzun süredir üzerinde çalıştığı ve teslim aşamasına geldiği 1200 konuttan oluşan yeni bir yaşam alanı güvenlik sistemi projesinde üzerimize düşeni yaparak bayimizi bölgesinde seçkin bir konuma ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

250.000 m2 lik alan üzerine kurulan bu yeni yaşam merkezinde güvenlik sistemi en üst seviyede kurgulanarak hayata geçirilmiş durumda. Teknolojinin son nimetlerinin konut sahiplerine sunulduğu bu yaşam alanında Alarmdc olarak bayimize sağladığımız destek ile tüm konutların tek bir merkez üzerinden kontrol edilmesi ve otomasyona dahil edilmesi için gerekli tüm destek sağlanmıştır.

Bayimiz adına hayata geçirilen proje ile tüm dairelerin güvenlik sistemleri tek merkezde toplanarak 7/24 kontrol altına alınmış, kontrol odasından tüm ortak kullanım alanlarında bulunan kameraların, yangın sistemini, acil çıkışların alarm izleme merkezi tarafından kontrol edilebilmesi sağlanmıştır.

1200 daire ve yüzlerce işyerinden gelen alarm sinyalleri, kamera görüntüleri site içerisinde tek noktada toplanmış, buradan Alarmdc alarm izleme merkezine yönlendirilerek operatörlerimiz tarafından izlenmeye başlamıştır. Kurulan bu yapı ile tüm alarm sinyalleri bayi adına Alarmdc alarm izleme merkezinde değerlendirilmekte aynı anda site güvenliğinin tüm sisteme dahil olarak gerekli durumlarda hızlı tepki verebilmesi sağlanmıştır.

Alarmdc alarm izleme merkezimiz ile online olarak haberleşen sistem ile site içerisinde kurulan receiverlardan alınan sinyaller Alarmdc merkez binasına iletilerek değerlendilmekte ve gerekli durumlarda güvenlik personeline bilgilendirilmesi yapılmaktadır.

Türkiye’ de ilk defa uygulanan bu ve buna benzer projelere verdiğimiz destekler ile söz verdiğimiz gibi sektöre yön vermeye bölgesel güçlü güvenlik firmaları oluşturmaya devam ediyoruz.

Bloga geri dön