güvenlik sektörü müşteriAlarm izleme merkezi hizmeti vermek bir Güvenlik firması için büyük bir prestij ve sürekli gelir elde etmek anlamına gelmektedir. Müşterilerine alarm izleme merkezi hizmeti sunan bir firma sürekli olarak müşterileri ile iletişim halinde kalacak ve mevcut müşteri potansiyelini kaybetmeden üzerine sürekli yeni eklemeler yapabilecektir.

Bir müşterinin alarm izleme merkezine abone olması demek yıl içerisinde defalarca müşteri ile iletişim halinde kalınması, müşteri memnuniyetinin sürekli yüksek seviyelerde tutulması, her telefon görüşmesinde müşterinize ve görüşmenin yapıldığı anda bulunduğu ortamdaki diğer kişilere ücretsiz reklam yapılması anlamına gelmektedir. Sürekli olarak iletişim halinde tutulan müşterinizin ve yakın çevresinin yeni güvenlik sistemi ihtiyaçlarında ilk tercihi kesinlikle mevcutta hizmet veren güvenlik firması olacaktır.

Alarmdc olarak müşterilerinize sürekli olarak sizin firma adınız ile hizmet veriyor olmamız bu etkiyi pekiştirecek ve müşterinizin zihninde sadece sizin firma adınız ve verdiğiniz hizmet kalacaktır.

Güvenlik firmalarının kısa süre içerisinde yeni müşteri elde edememesi yaşanılan en büyük problemdir. Bunun en büyük nedeni ise müşterilere tek seferlik hizmet verilmesi ve tek seferlik kazancın yeterli olarak görülmesidir.

Kısa süreli kazancı tercih eden bir çok firma birkaç yıl içerisinde müşteri bulamama sorunu ile karşılaşmakta ve daha önce müşterisi olan referanslarını ve referans çevrelerini tamamen kaybetmektedir. Oysaki yeni ticaret mantığı bunun tam tersini söylemektedir. Yeni bir müşteri elde etmek için harcayacağınız sermaye ve zaman elde bulunan müşterilerinizi tutmaktan kat kat daha fazladır.

Alarm izleme merkezi hizmeti tamda bu noktada büyük bir tamamlayıcı olarak devreye girmektedir. Bir kez abone olan müşteriden sürekli olarak gelir elde edersiniz ve daha da önemlisi potansiyel yeni müşterilerinizin aklındaki ilk tercih olarak yerinizi alırsınız.

Sadece güvenlik firmalarına hizmet vermek için kurulan Alarmdc geniş hizmet yelpazesinden faydalanarak müşterilerinize daime en iyi hizmeti sunarak, daha fazla mutlu müşteriye ulaşabilirsiniz.

Bloga geri dön