alarm izleme merkezi kurmakAlarmdc olarak Türkiye ye katma değer sağlayan tüm meslektaşlarımızın yanındayız.

Uzun soluklu yoğun çalışmalarınızın neticesinde hazırladığınız projelerinizin her aşamasında sizler için hazırız. İster projeleriniz ile ilgili olan fikir paylaşımları, isterseniz projenize uygun alarm izleme merkezi altyapısı. Alarmdc alarm izleme merkezi olarak yeni fikirlerin hayata geçirilmesi, yeni yerli teknolojilerin halkımıza sunulması için verilen tüm emeklerin sonuna kadar destekçisiyiz.

Türkiye’de sadece alarm izleme merkezi teknolojilerine odaklanmış yapımız sayesinde tüm zamanımızı gelişen teknolojilere uyum sağlamaya, bayilerimize her platformda uygun hizmet verebilmeye odaklanabiliyoruz. Bugüne kadar Türkiye geneli onlarca bayimize sulama sistemlerinden, fabrika otomasyon sistemlerine, sel önleme sistemlerinden, trafo alarm sistemlerine, solar sistemlerden, m2m kontrol sistemlere kadar bir çok değişik alanda hem projelendirme konusunda hem altyapı alanında destek vermiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Projelendirme aşamasından alarm izleme merkezi altyapı hazırlığına kadar ihtiyacınız olan tüm alanlarda uzman ekibimiz ile iletişime geçerek fikirlerinizi altyapımızı kullanarak hayata geçirebilirsiniz.

Bloga geri dön