Gizlilik Sözleşmesi, Kullanım ve Telif Hakları

Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları

Alarm İzle Mobil üzerinden kişiler tarafından yapılan işlemlerin ve bu işlemlerde kullanılan bilgilerin güvenliğini sağlamak açısından temel olarak görülen kurallar aşağıda belirtilmiştir. Alarm İzle Mobil sistem ve görsel altyapısının güvenilir bir şekilde kişilere sunulmasıyla ilgili ihtiyaç duyulan önlemleri yerine getirmiştir.

Kişisel Verilerin Güvenliği

Kullanıcıların Alarm İzle Mobil’de sunulan hizmetlere erişimi ve kişisel bilgileri güncelleme amaçlarıyla Alarm İzle Mobil ile paylaştığı bilgileri, yalnızca Alarm İzle Mobil tarafından görevlendirilmiş ve sisteme erişim ve görüntüleme hakkı olan sistem yöneticileri tarafından yalnızca Alarm İzle Mobil sisteminin güvenliğini ve tutarlılığını sağlamaya yönelik kullanılabilir. Kişilerin, Alarm İzle Mobil ile paylaşmış olduğu bilgiler, kişilerin onayı dışında ya da yargı kararı ve/veya yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluşa hiçbir nedenden ötürü paylaşılmayacak ya da verilmeyecektir. Yasal düzenlemelerle bu bilgilerin açıklanmasını gerektiren bir durum tekâmül etmediği sürece hiçbir istisna ile bu bilgiler açıklanmayacaktır.

Telif Hakları

Alarm İzle Mobil’in hazırlanmasında kullanılan tasarım ve yöntem bilgisi konusundaki telif hakları Alarmdc Güvenlik Teknolojileri A.Ş. ’ye aittir. Üçüncü şahıs ve/veya firmalara ait materyaller dışında kalan, Alarm İzle Mobil'e rekabet avantajı sağlayan bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları Alarmdc Güvenlik Teknolojileri A.Ş.’ye aittir.

Sorumluluk Sınırları

Alarm İzle Mobil diğer firmalar ile birlikte çalışabilirliği, bu firmaların internet sitelerine bağlantı vererek ve/veya bu kurumların internet servislerini ara yüzler üzerinden sunarak sağlamaktadır. Gizlilik Politikası’nda yer alan taahhütler yalnızca Alarm İzle Mobil alanının kullanımında geçerlidir ve bağlantı olarak yönlendirme yapılan firma internet siteleri ve sitelerin kendilerine ait hizmetlerini kapsamamaktadır. Bağlantı ile Alarm İzle Mobil’den ulaşılan internet sitelerinin kullanımı ile ilgili gizlilik ve kullanım şartları o siteler tarafından belirlenmektedir. Bu sitelerden alınıp kullanılacak bilgilerden, o site tarafından takip edilen etik ilkelere, gizlilik prensiplerine uymamaktan kaynaklanacak herhangi bir sistemsel ve görsel kalite kaybı ve bunun doğurabileceği maddi ve/veya manevi zararlardan hiçbir biçimde Alarmdc Güvenlik Teknolojileri A.Ş. sorumlu tutulamaz.

E-Posta, SMS, Mobil Bildirimleri

Alarm İzle Mobil'den gönderilen tüm e-posta iletileri noreply@alarmizle.com, destek@alarmdc.com adreslerinden, SMS iletileri ise Alarmdc veya 08503027881 numarasından gönderilmektedir. Ek olarak mobil uygulamalarımız vasıtası ile anlık bildirim yapılabilmektedir. Alarm İzle Mobil ticari içerikli e-posta veya SMS göndermemektedir, kullanıcıların iletişim bilgilerini üçüncü parti kişi veya kurumlar ile paylaşmamaktadır. Alarm İzle Mobil'den gönderilen iletiler aşağıdaki içerikleri kapsar.

• Alarm sistemine ait bilgilendirmeler (Açılış, kapanış, arıza, alarm, panik vb.)
• Sistem işleyişine ait bildirimler (Sipariş, hizmet aktif, pasif, servis talebi vb. )
• Abonelik İşlemlerine ait bildirimler (Yeni müşteri eklendi, abone oluşturuldu, şifre tanımlamaları vb.)

İsterseniz, bu tip iletilerin size ulaştırılmasını engelleyebilirsiniz. Bunun için, sisteme giriş yaptıktan sonra “Web Kullanıcıları” “Yetki Düzenleme” kısmını ziyaret edebilirsiniz.