Gizlilik Sözleşmesi, Kullanım ve Telif Hakları

Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları

Online İşlem Merkezi üzerinden kişiler tarafından yapılan işlemlerin ve bu işlemlerde kullanılan bilgilerin güvenliğini sağlamak açısından temel olarak görülen kurallar aşağıda belirtilmiştir. Online İşlem Merkezi sistem ve görsel altyapısının güvenilir bir şekilde kişilere sunulmasıyla ilgili ihtiyaç duyulan önlemleri yerine getirmiştir.

Kişisel Verilerin Güvenliği

Kullanıcıların Online İşlem Merkezi’nde sunulan hizmetlere erişimi ve kişisel bilgileri güncelleme amaçlarıyla Online İşlem Merkezi ile paylaştığı bilgileri, yalnızca Alarmdc A.Ş. tarafından görevlendirilmiş ve sisteme erişim ve görüntüleme hakkı olan sistem yöneticileri tarafından yalnızca Online İşlem Merkezi sisteminin güvenliğini ve tutarlılığını sağlamaya yönelik kullanılabilir. Kişilerin, Online İşlem Merkezi ile paylaşmış olduğu bilgiler, kişilerin onayı dışında ya da yargı kararı ve/veya yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluşa hiçbir nedenden ötürü paylaşılmayacak ya da verilmeyecektir. Yasal düzenlemelerle bu bilgilerin açıklanmasını gerektiren bir durum tekâmül etmediği sürece hiçbir istisna ile bu bilgiler açıklanmayacaktır.

Telif Hakları

Online İşlem Merkezi’in hazırlanmasında kullanılan tasarım ve yöntem bilgisi konusundaki telif hakları Alarmdc Güvenlik Teknolojileri A.Ş. ’ye aittir. Üçüncü şahıs ve/veya firmalara ait materyaller dışında kalan, Online İşlem Merkezi'ne rekabet avantajı sağlayan bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları Alarmdc Güvenlik Teknolojileri A.Ş.’ye aittir.

Sorumluluk Sınırları

Online İşlem Merkezi diğer firmalar ile birlikte çalışabilirliği, bu firmaların internet sitelerine bağlantı vererek ve/veya bu kurumların internet servislerini ara yüzler üzerinden sunarak sağlamaktadır. Gizlilik Politikası’nda yer alan taahhütler yalnızca Alarmdc A.Ş'ye ait alanların kullanımında geçerlidir ve bağlantı olarak yönlendirme yapılan firma internet siteleri ve sitelerin kendilerine ait hizmetlerini kapsamamaktadır. Bağlantı ile Online İşlem Merkezi’nden ulaşılan internet sitelerinin kullanımı ile ilgili gizlilik ve kullanım şartları o siteler tarafından belirlenmektedir. Bu sitelerden alınıp kullanılacak bilgilerden, o site tarafından takip edilen etik ilkelere, gizlilik prensiplerine uymamaktan kaynaklanacak herhangi bir sistemsel ve görsel kalite kaybı ve bunun doğurabileceği maddi ve/veya manevi zararlardan hiçbir biçimde Alarmdc Güvenlik Teknolojileri A.Ş. sorumlu tutulamaz.

E-Posta, SMS, Mobil Bildirimleri

Online İşlem Merkezi'nden gönderilen tüm e-posta iletileri noreply@alarmizle.com, destek@alarmdc.com adreslerinden, SMS iletileri ise Alarmdc veya Çağrı merkezi telefon numarasından gönderilmektedir. Ek olarak mobil uygulamalarımız vasıtası ile anlık bildirim yapılabilmektedir. Alarmdc Online İşlem Merkezi ticari içerikli e-posta veya SMS göndermemektedir, kullanıcıların iletişim bilgilerini üçüncü parti kişi veya kurumlar ile paylaşmamaktadır. Online İşlem Merkezi'nden gönderilen iletiler aşağıdaki içerikleri kapsar.

• Alarm sistemine ait bilgilendirmeler (Açılış, kapanış, arıza, alarm, panik vb.)
• Sistem işleyişine ait bildirimler (Sipariş, hizmet aktif, pasif, servis talebi vb. )
• Abonelik İşlemlerine ait bildirimler (Yeni müşteri eklendi, abone oluşturuldu, şifre tanımlamaları vb.)

İsterseniz, bu tip iletilerin size ulaştırılmasını engelleyebilirsiniz. Bunun için, sisteme giriş yaptıktan sonra “Web Kullanıcıları” “Yetki Düzenleme” kısmını ziyaret edebilirsiniz.