Biz Alarmdc'yiz.


On yılı aşkın süredir güvenlik sektöründeki lider şirketlere başarıyla hizmet veren Alarmdc A.Ş. Türkiye'de faaliyet gösteren alarm izleme merkezi çözümleri üreten teknoloji firmasıdır. Data Center (veri merkezi) kelimelerinin kısaltılarak alarm ile birleştirilmesinden doğan Alarmdc'nin tek iş kolu ve uzmanlık alanı; gelişmiş alarm izleme çözümleri sunmaktır.

Sektöründe Türkiye'nin en itibarlı firmaları arasında yer alan Alarmdc; güvenlik sektöründe bulunan firmaları inovatif çözümleri ve yenilikçi teknolojileri ile geleceğe taşımaktadır.

Yenilikçi ürün ve servisleriyle şirketlere rekabet avantajı ve verimlilik kazandıran Alarmdc; vizyonu, iş yapış şekli ve paydaşlarına verdiği değer ile sektöründe liderliğini sürdürmektedir.

Türkiye’de sektörünün gelişmesinde büyük bir paya sahip olan Alarmdc; yarının ihtiyaçlarına bugünden çözüm üreten mühendisleriyle hem sektörün hem de ülkemizin kalkınmasına hizmet ederek, rekabet avantajı sağlayan projeler yürütmektedir.

Teknik altyapı


Alarmdc, Türkiye'de 3 farklı il, 4 farklı lokasyona kurulu 25'den fazla aktif sunucu ile 7/24 hizmet vermektedir. Tüm altyapımız birebir yedekli olup, iller arası sistemlerimiz MPLS ile birbirine bağlıdır. Alarmdc yurt içi ana internet erişimini Türk Telekom üzerinden sağlamakta olup, iki farklı servis sağlayıcı yedekli olarak çalışmaktadır.

Tecrübeliyiz


Güvenlik sektöründe 15+ yıllık tecrübeye sahibiz. Alanında uzman, tecrübeli ekibimiz ile 5188 sayılı özel güvenlik hizmetlerine dair kanunun uygulanmasına ilişkin yönetmeliklere tamamen uyuyor, güncellemeleri sistemimize entegre ediyoruz.

Sektörü, müşteri ihtiyaçlarını yakından takip ediyor, sürekli hizmet ve yazılımlarımızı geliştiriyor, daima güncel teknolojiye uygun hizmet veriyoruz.

güçlü ekipŞirket bilgileri


Ticari unvan


Alarmdc Güvenlik Teknolojileri A.Ş.

Ticaret sicil


50938

Mersis no


0048063387700017Hesap no

Banka hesap bilgileri için BANKA yazıp 0850 302 78 00'a sms gönderebilirsiniz