&

"Firma büyüklük ölçünüz ne olursa olsun Alarmdc üstün hizmetlerinden sorunsuz bir şekilde faydalanabilirsiniz. Esnek altyapımız sayesinde projelerinize uygun ekstra modül geliştirme ve hizmet sağlayabilme yeteneğine sahibiz"

Thumb

Alarm İzleme Merkezlerinin Akıllanmış Hali ADCSmart

Firma mühendislerimiz tarafından dizaynı yapılmış ve her alarm paneli ile uyumlu Bayilerimiz için geliştirdiğimiz ADCSmart hizmetimiz ile, Müşterileriniz farklı uygulamalar yüklemeden, karmaşık yapılara boğulmadan, üretici firma reklamlarına maruz kalmadan alarm sistemlerini uzaktan yönetme yeteneğine sahipler.

 • ADCSmart modüller İle tam entegrasyon

  Müşterinizin kullandığı alarm sistemi markası ne olursa olsun alarm sistemlerini mevcutta kullandıkları online işlem merkezi üzerinden kontrol edebilirler. Türkiye’de bir ilk olan entegre çalışan yapı sayesinde müşterileriniz hem alarm izleme merkezi işlemlerini hem de uzaktan alarm sistemi yönetimini tek uygulama üzerinden kolayca kullanabilir. Uzaktan kurma/kapatma ve alarm sistemi yönetimi için üretici veya geliştirici firmaların reklamlarını yapmak zorunda değilsiniz.

 • Uzaktan alarm sistemi kurma/kapatma

  Yeni veya eski hangi marka alarm sistemini kullanıyor olursanız olun ADCSmart modüller ile alarm sistemlerine uzaktan kurma/kapama yeteneği kazandırabilirsiniz. Bu sayede tek bir alarm panel markasına veya uygulamaya bağımlı kalmak zorunda değilsiniz. Müşterileriniz ADCSmart Modül üzerinde bulunan Programlanabilir çıkışlar sayesinde garaj kapısı, sulama sistemi, klima gibi cihazları uzaktan yönetebilirler.

Thumb

Uzaktan Servis İmkanı

Bayi paneli üzerinden; Modül resetleme, Baz istasyonu ile bağlantısını sıfırlama, Yeni IP adresi atama, Baz istasyonu ile olan uzaklığı ölçme, Baz çekim gücünü ölçme, Otomatik Firmware güncelleme, Uzaktan Programlama Vb. İşlemlerin tamamını modülün yanına gitmeden uzaktan gerçekleştirebilirsiniz.

 • Kesintisiz, Yedekli GPRS bağlantısı

  ADCSmart Modüller size M2M hat ile birlikte gönderilir. Gönderilen M2M hatlar APN tanımlı olarak çalışmaktadır. Mobil ağlar üzerinden alarm panelleri internet ortamına dahil olmadan en hızlı ve güvenli şekilde Türk Telekom ve Türksat yedekli özel ağı ile merkezimize ulaşır. Alarm panellerinin alacakları IP adresleri, Alarmdc merkezden Radius server tarafından atanır. Mobil hatların anlık sinyal, baz, konum verileri sürekli takip edilmektedir. ADCSmart modüller merkezde meydana gelebilecek herhangi bir internet probleminde saniyeler içerisinde otomatik olarak Eskişehir’e ulaşmaktadır.

 • Mevcut en yüksek güvenlik katmanı İle İletişim

  ADCSmart Modüller ile olan tüm iletişim şuan Dünya'da bulunan en yüksek güvenlik seviyesi olan 256-bit AES şifreleme formu ile yapılmaktadır. Modüller ile çift yönlü iletişimde Sonicwall ile korunan VPN kullanılmaktadır.

&

Bayiye ait olmayan abone takibinin yapılamadığı, Tüm yönetimin bayi kontrolünde olduğu, Bayi’nin müşterilerinin Bayi adı ile takip edildiği, Müşterinin kesinlikle Alarmdc’den haberinin olmadığı, Bayi kazancının sürekli arttığı, Bayilere rakip değil iş ortağı olmak amacı ile kurulmuş, Türkiye’nin ilk ve tek Alarm Data Center Merkezi