Thumb

Türkiye'nin yapay zeka ile hazırlanan ilk ve tek modül yönetim hizmeti; ADCSmart

Gelişen teknolojiler ile IOT iletişim ağının hayatımızdaki yeri her geçen gün daha da sağlamlaşmaktadır. Alarm sistemleri artık sadece güvenlik sağlamakla kalmayıp, yaşamı kolaylaştırıcı bir rol kazanmaya başladılar. Bayilerimiz için geliştirdiğimiz Türkiye’de sadece bizde olan Smart hizmetimiz ile, Müşterileriniz farklı uygulamalar yüklemeden, karmaşık yapılara boğulmadan, üretici, geliştirici firma reklamlarına maruz kalmadan alarm sistemlerini uzaktan yönetme yeteneğine sahipler.

 • ● Yapay zeka ile sürekli denetim

  ADCSmart yapay zeka destekli algoritmasına göre; kendisine bağlı cihazlarda meydana gelebilecek performans kayıplarını ve çözümlerini otomatik olarak takip ve tespit etmekte, bulduğu çözümlemelere göre; çalışan modüllerin programlamalarını uzaktan otomatik olarak güncellemektedir. Uzaktan tüm kontrollerin herbir modüle göre ayrı ayrı takip edildiği sistem sayesinde ADCSmart'a bağlı modüllerde bağlantı kopması yaşanmamakta, alarm paneli GPRS bağlantıları %100 ’e yakın seviyede aktif olarak çalışmaktadır.

 • ● Uzaktan alarm sistemi kurma/kapatma

  Yeni veya eski hangi marka alarm sistemini kullanıyor olursanız olun ADCSmart modüller ile alarm sistemlerine uzaktan kurma/kapama yeteneği kazandırabilirsiniz. Bu sayede tek bir alarm panel markasına veya uygulamaya bağımlı kalmak zorunda değilsiniz. Müşterileriniz ADCSmart Modül üzerinde bulunan Programlanabilir çıkışlar sayesinde garaj kapısı, sulama sistemi, klima gibi cihazları uzaktan yönetebilirler.

Thumb

Uzaktan Servis İmkanı

Bayi paneli üzerinden ADCSmart Modülleri; Resetleme, Baz istasyonu ile bağlantısını sıfırlama, Yeni IP adresi atama, Baz istasyonu ile olan uzaklığı ölçme, Baz çekim gücünü ölçme, Konum alma, Otomatik Firmware güncelleme, Uzaktan Programlama Vb. İşlemlerin tamamını modülün yanına gitmeden uzaktan gerçekleştirebilirsiniz.

 • ● Kesintisiz, Yedekli GPRS bağlantısı

  ADCSmart Modüller ile kullanılan M2M hatlar APN tanımlı olarak çalışmaktadır. Mobil ağlar üzerinden alarm panelleri internet ortamına dahil olmadan en hızlı ve güvenli şekilde Türk Telekom ve Türksat yedekli özel ağı ile merkezimize ulaşır. Alarm panellerinin alacakları IP adresleri, Alarmdc merkezden Radius server tarafından atanır. Mobil hatların anlık sinyal, baz, konum verileri sürekli takip edilmektedir. ADCSmart modüller merkezde meydana gelebilecek herhangi bir internet probleminde saniyeler içerisinde otomatik olarak Eskişehir’e ulaşmaktadır.

 • ● Mevcut en yüksek güvenlik katmanı İle İletişim

  ADCSmart Modüller ile olan tüm iletişim şuan Dünya'da bulunan en yüksek güvenlik seviyesi olan 256-bit AES şifreleme formu ile yapılmaktadır. Modüller ile çift yönlü iletişimde Sonicwall ile korunan VPN kullanılmaktadır.

Thumb

Alarmdc gelişmiş özelliklere sahiptir

Firmamız bünyesinde hazırladığımız yazılımlarımız ve uzman ekibimiz sayesinde bayilerimizden gelen istekleri dinliyor, talepleri değerlendiriyor ve sürekli yenileniyoruz. Rakipleriniz ile aranızdaki farkı açabilmeniz için daima sektörün birkaç adım önünde yürümeye devam ediyoruz.

 • ● ADCBulut Alarm İzleme Merkezi

  Bünyemizde aktif 26 adet sunucumuz, Konya ve Eskişehir yedekli receiver altyapımız. SOAP teknolojisi ile çalışan Online İşlem Merkezimiz ile hiç bir bilgi birikimine gerek duymadan, altyapı yatırımı yapmadan 24 saat içerisinde Türkiye geneli kendi bayi ağınızı oluşturabilirsiniz.

 • ● Kişiselleştirilmiş Online İşlem Merkezi

  Online İşlem Merkezi’ni firmanızın kurumsal yapısına uygun olarak düzenleyip sizin ve müşterilerinizin kullanımına sunabiliriz. Bu sayede; kampanya tanıtımı yapabilir, belirli günlerde ekleyeceğiniz tebrik, kutlama mesajları sayesinde müşterileriniz ile olan iletişiminizi güçlendirebilir, destek sayfanıza, yardım dokümanlarına, kampanya sayfanıza vb. ulaşım sağlayabilirsiniz.

 • ● Gelişmiş Santral Yeteneği

  Bünyemizde bulunan gelişmiş santral altyapımız sayesinde, firmanıza özel telefon numarası kullanabilirsiniz. Mevcutta kullandığınız telefon hattınız üzerinden müşterilerinizin aranmasını, müşterilerinizin yaptığı telefon aramalarının 7/24 çağrı merkezimiz tarafından karşılanmasını sağlayabilirsiniz.

Thumb

Özel ihtiyaçlara cevap verebilme kabiliyetine sahibiz

Türkiye’de kendi alarm izleme merkezi yazılımını kullanan İlk ve Tek firma olarak, Mühendis ekibimiz tarafından hazırlanan ve sürekli geliştirilen yapay zeka destekli yazılımlarımız ve donanımlarımız ile bayilerimizin güvenlik sektöründeki tüm proje ve ihtiyaçlarına kesin cevap verebilecek modüler bir yapıya sahibiz.

 • ● Özel sistem / cihaz takibi

  Global Alarm panel üreticileri ve hizmet sağlayıcıları ile çalışan Alarmdc; Geleneksel alarm izleme merkezi hizmetlerinin yanı sıra Nesnelerin İnterneti, Sulama Sistemi, Fabrika Otomasyon Sistemi, Sel Önleme Sistemi, Trafo Alarm Sistemi, Solar Sistemler, Akıllı Şehirler, Soğuk Zincir Takibi gibi birçok yenilikçi alanda izleme, değerlendirme ve bilgilendirme hizmetleri sunmaktadır.

 • ● Gelişmiş Özelliklerimizden birkaçı

  - Muhasebe biriminiz ile Online İşlem Merkezini entegre ederek aylık veya yıllık faturalandırma ve tahsilat işlemlerinizin otomatik olarak yönetilmesini sağlayabilirsiniz.
  - Belediyeler, Kamu kurumları için özel olarak hazırlanan uzaktan yönetim ve otomasyon sistemlerinin takip edilmesini sağlayabilirsiniz.
  - Teknik personeliniz için servis modülü ekleyebilir, müşteri servis, faturalandırma, stok, sonuçlandırma işlemlerinin otomasyon tarafından takip edilmesini sağlayabilirsiniz.
  - Firmanıza özel receiver tahsis edilmesini isteyebilir veya firma bünyenizde size özel çalışan receiverları sistemimize entegre edebilirsiniz.
  - Alarm izleme merkezine bağlanma yeteneği olmayan, farklı sektörlerde kullanılan cihazların Online İşlem Merkezi üzerinden kontrol edilmesini sağlayabilirsiniz.
  - Crm sisteminiz ile alarm izleme hizmeti verdiğiniz müşterilerinizi entegre ederek tek noktadan tüm crm süreçlerinizi yönetebilirsiniz.
  - Alarmdc tarafından sağlanan tüm hizmetleri API entegrasyonumuz sayesinde geliştirdiğiniz yazılımlara entegre edebilirsiniz. (SOAP, XML)

İşimizi Seviyoruz En İyisini Yapıyoruz

Müşterilerinize Türkiye'deki en iyi alarm izleme merkezi hizmetini sizin adınıza sunuyoruz. Müşterilerinizin alarm izleme merkezinden ne istediklerini sürekli olarak takip ediyor ve yeni teknolojileri müşterilerinizin kullanımına hazırlıyoruz.

 • ● 2011 yılında start veren hizmetlerimiz bugüne kadar 1 sn dahi stop olmadan faaliyetlerine devam etmektedir. Türkiye’nin 3 farklı İl ve 4 farklı lokasyonunda kurulu olan sistemimiz İle Felaket senaryoları dahil her türlü olumsuzluğa bugünden hazırız.
 • ● Sizde çok düşük maliyetler İle en Üst seviyede kurulumu yapılmış olan bir Alarm İzleme Merkezinden hizmet verebilirsiniz.
 • ● Firmamız bünyesinde hazırladığımız yazılımlarımız ve uzman ekibimiz sayesinde bayilerimizden gelen İstekleri dinliyor, talepleri değerlendiriyor ve sürekli yenileniyoruz. Rakipleriniz İle aranızdaki farkı açabilmeniz için daima sektörün birkaç adım önünde yürümeye devam ediyoruz.
Thumb