Kısaca Alarmdc

On yıla yakın süredir güvenlik sektöründeki lider şirketlere başarıyla hizmet veren Alarmdc A.Ş. Türkiye'de faaliyet gösteren bir güvenlik teknolojileri firmasıdır. Türkiye'nin önde gelen güvenlik şirketleri arasında yer alan Alarmdc, Türkiye'nin tüm illerinde aktif olarak bayileri aracılığı ile faaliyet göstermektedir.

Türkiye'nin en iyi alarm izleme merkezleri arasında yer alan Alarmdc hizmet çatısı altında sunduğu çağrı merkezi, yazılım departmanı, ar-ge birimi ve teknoloji çözümleri ile güvenlik hizmeti veren sektör firmalarının tüm Alarm İzleme Merkezi işletme yükünü kusursuz biçimde üstlenmektedir.

Global Alarm panel üreticileri ve hizmet sağlayıcıları ile çalışan Alarmdc; Geleneksel alarm izleme merkezi hizmetlerinin yanı sıra Nesnelerin İnterneti, Sulama Sistemi, Fabrika Otomasyon Sistemi, Sel Önleme Sistemi, Trafo Alarm Sistemi, Solar Sistemi, Akıllı Şehirler gibi birçok yenilikçi alanda da hizmet sunmaktadır.

Logo

En İyi Otomasyon

Operatör hatalarına karşı işleyiş denetimi sistem tarafından yapılmaktadır

Logo

En Son Teknoloji

Receiver, yazılım, donanım tüm altyapımız en güncel teknoloji tabanlıdır

Logo

Kendine Ait Altyapı

Alarm izleme yazılımımız ve receiverlarımız kendi bünyemizde oluşturulmuştur

Logo

Bayi Odaklı

Tüm altyapı ve işleyişimiz sadece bayiye hizmet kurgusu üzerine çalışmaktadır

Thumb

Sizin Adınıza Sizin İçin Çalışan Son Teknoloji Altyapı

Standart alarm izleme merkezlerinin yazılım ve donanım altyapısı son kullanıcıya satış yapmak üzerine kurulmuştur, bayi ise sadece teknik ekip olarak geçmektedir. Alarmdc ADCPanel yazılımımızda ise her bir bayimiz kendi alarm izleme merkezine sahip bir kuruluş olarak değerlendirilmektedir.

 • ● 2 Merkezden Tüm Türkiye'ye Hizmet

  Türkiye'de sadece Alarmdc'nin sahip olduğu, Türkiye geneli 2 farklı ilde yedekli şekilde bulunan alarm izleme noktamız ile Türkiye'nin 81 ilinden alınan sinyal trafiği sürekli takip edilmektedir. Tek bir ilde bulunan cihaz kapasitemiz herhangi bir sel, felaket anında tüm Türkiye'ye cevap verebilecek kapasitededir.

 • ● Bayiye En İyi Hizmet Veren Altyapı

  Tüm altyapımız bayi ve bayi müşterilerine hizmet vermek amacı ile kurgulanmıştır. Yazılımlarımız ve işleyiş prosedürlerimiz firma mühendislerimiz tarafından tasarlanmış olup bu yeteneğe sahip olan Türkiye'nin ilk ve tek alarm izleme merkeziyiz. Alarmdc olarak hiç bir yerde firma ünvanımız yer almadan sadece bayilerimiz adına hizmet veriyoruz.

Thumb

En Hızlı Sinyal Akışı En Hızlı Alarm Takibi

Firma mühendislerimiz tarafından dizaynı yapılmış ve her alarm paneli ile uyumlu olarak çalışan altyapımız sayesinde standart alarm izleme merkezlerinden en üst düzey güvenlik dahilinde %50 daha hızlı sinyal alabiliyoruz. PSTN GPRS/IP haberleşmelerimizin tamamı korumalı özel ağ üzerinden yapılmaktadır.

 • ● Alarm İzleme Merkezi

  Sadece bayilerimizin müşterilerine hizmet vermek üzere çalışan alarm izleme merkezimiz ile 7 gün 24 saat müşterilerinizin alarm panellerinden gelen sinyalleri sizin adınıza takip ediyor, gerekli durumlarda polis, itfaiye, ambulans, teknik servis ekiplerinizi olay yerine sevk ediyoruz.

 • ● 7/24 Çağrı Merkezi

  Sizin yerinize 7/24 çalışan sizin firma ünvanınız ile telefonlara cevap veren bir çağrı merkezine sahip olmak müşterilerinizin hissettiği güven duygusunu en yüksek seviyelere çıkarmaktadır. Müşterileriniz ile yapılan görüşmelerin tamamı kayıt altına alınmakta, firma ekip üyelerinize görüşme detayları aktarılmaktadır.

Thumb

İşlevsel Gelişmiş Yönetim Arayüzü

Alarmdc olarak son kullanıcıya satış yapmıyor olmamız nedeni ile tüm eforumuzu bayilerimizin ve müşterilerinin en iyi hizmeti almaları için teknoloji üretmeye ayırabiliyoruz.

 • ● Ücretsiz Müşteri Paneli ve Mobil Uygulama

  Müşterileriniz sizin firma bilgilerinizin yer aldığı mobil uygulama veya web online işlem merkezi üzerinden alarm sistemlerine ait tüm bilgileri görüntüleyip, güncelleyebilirler. Mesai ayarları, aranılacak kişiler, alarm sistemi kullanıcıları, bildirim ayarları, muhasebe işlemleri ve çok daha fazlası. Üstelik mobil uygulamamız tamamen ücretsiz.

 • ● Her İhiyaca Cevap Verebilecek Anlık Bildirim Servisi

  Tek alarm sistemine sahip kişilerden, yüzlerce şubesi olan firmalara kadar tamamına cevap verebilen esnek bildirim servisimiz ile müşterileriniz diledikleri sinyallerin tamamını diledikleri yetkilere sms, eposta, mobil bildirimler ile bilgilendirebilirler. Gönderilen bildirimlerin tamamında sizin firma ünvanınız kullanılmaktadır.

Minimum maliyet, Maksimum performans

Alarmdc A.Ş şu an Türkiye’de bulunan en teknolojik alarm İzleme merkezidir. Sahip olduğumuz yapının değeri Milyon dolarlar seviyesindedir. Müşterilerinize ait verilerin harici bir firma İle paylaşılmadığını bilerek gönül rahatlığı İle tüm zamanınızı yeni müşteriler bulmaya ayırabilirsiniz. Alarm İzleme Merkezi hizmetleriniz hep aktif olacaktır.

 • ● Alarm İzleme merkezi kurulum, İşletme maliyetleri olmadan, resmi prosedürler, sunucu ve network altyapısı İle uğraşmadan, tüm eforunuzu yeni müşteriler bulmaya odaklandırarak; kendi isminiz İle alarm izleme merkezi hizmeti sunmaya başlayabilirsiniz.
 • ● Sizde çok düşük maliyetler, şeffat fiyat politikası İle hizmet veren Alarmdc A.Ş.'nin en üst seviyede kurulumu yapılmış Alarm İzleme Merkezinden hizmet verebilirsiniz.
 • ● Tüm zamanımızı bayilerimize ve müşterilerine en İyi hizmeti veren altyapılar oluşturmakta kullanıyoruz. Sürekli geri planda kalarak her platformda bayilerimize destek oluyoruz.
Thumb

Rakamlarla Alarmdc

Türkiye'nin 81 ilinde bulunan bayilerimizin 2020 yılına ait sayısal verileri

2020 VERİLERİNİ İNCELE